| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare adresata in special fetelor:Voi cum va organizati toate machiajele si cosmeticele? Daca puteti mi-ar placea sa-mi dati si linkuri cu produse cosmetice si faruri ce folositi voi si chiar si linkuri pentru cutii sau organizatoare de machiaje. happy
Merci mult! :*
Dau FUNDA.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| VibeTrix a răspuns:

Eu le am intr-o "geanta" pentru creme de corp,creme pentru fata,parfumuri,etc. Si o "gentuta"de la Avon, sa-i zis asa,pentru ruj,creion de ochi,de sprancene, pensule de machiaj, farduri, etc. happy Poti gasi chiar si in eBay, eMAG, DeMachiaj.ro-Aici sunt mai multe. FUNDA? happy