| anonim_4396 a întrebat:

Buna kisskisskiss big grin
pe 30 octombrie este halloween-ul :3
si la ora 14:00 la scoala se organizeaza concusruri de desene, dovleci, si costume. problema este ca nu stiu in ce sa ma costumez[ vrajitoare am fost, vampir nu vreau,] si la desene particip oricum. vreau sa ma costumez in ceva mai iesit din comun.
deci in ce sa ma costumez? dati-mi si voi propuneri si odata cu ele ceva sfaturi cum sa ma machiez sau link-uri pe youtube sau ceva de genul.
oricum merci pentru atentie.
si happy halloween! kiss :]

Răspuns Câştigător
| semnulintrebarii a răspuns:

Mumie ar fi super te infasori in hartie igienica si mai apoi in fasa pentru bandajat si dai cu leocoplast sau sctch si tadam o mumie frumoasawinkingkissfunda?!big grin

1 răspuns: