| Candace a întrebat:

Am o intrebare pentru voi fetelor a folosit cineva pastile de slabit SlimBall? eu am auzit ca ar fi bune va rog spuneti-mi parerea voastra sau daca ati incercat happy

3 răspunsuri:
| DianaScorpio a răspuns:

E chiar asa de greu sa faci zilnic sport minim jumatate de ora si sa fii atenta la alimentatie? Lasa pastilele, cel mai bine este sa slabesti natural si sanatos.

| OpenYourEyes a răspuns:

Hey,nu lua pastile de slabit.Iti pot dauna.Mai bine fa sport zilnic sau tine o cura de slabit pe baza de morcov. happy

Numai bine.

| adyy95 a răspuns:

Nu este buna niciun fel de pastila!
Stiu pentru ca mama a folosit si a avut mari probleme cu stomacul aproape ca si la distrus deci cel mai bine este sa slabesti sanatos sa faci sport etc...