| iuliiiaaaaaaaa a întrebat:

Fetelor, ziceti-mi urgenttt daca ColonHelp e bun pentru slabit! va rog frms. laughing l-a folosit cineva thinking! Daca nu stiti asta. recomandati-mi niste pastile care ma ajuta sa transpir mai mult cand alerg. am auzit ca sunt foarte bune dar nu stiu` cum se numesc straight face multumesc anticipat >:d

2 răspunsuri:
| paynehunter a răspuns:

E bun dar nu o sa slabesti numai cu colon help.Trebuie sa faci miscare zilnic si mananca cat mai multe fibre in timpul zilei,dar nu toate odata,de exemplu dimineata mananci mai consistent(un ceai verde, pe burta goala, 2 oua+3 feliute de branza+carne de vita+o rosie sau niste ardei iuti peste o ora mai mananci un fruct,cum ar fi o portocala,apoi mai tarziu cand te ia foamea mananci o salata de legume,la care pui si ulei de masline,apoi mai mananci un mar,iar seara ceva mai usor,cum ar fi pestele,dar fiert),intre timp trebuie sa faci si miscare, altfel nu se poate, fa miscare macar 20 minute pe zi,dar cu intensitate crescuta, dai tot ce poti din tine, un antrenament lung si moderat nu te ajuta la nimic)

| valdevici a răspuns:

Eu am slabit 12 kg in 2 luni. E destul de bine, si am folosit pastile pentru slabit naturale Acai Berry Diet. poti incerca si tu http://www.acaidieta.com