| JomelaMaya a întrebat:

Am o intrebare : recent m-am făcut si eu consultant oriflame, prima mea comanda a fost din C3. Am reusit sa fac pasul 1, acum am trecut la pasul doi, intrebarea mea este : daca sa zicem ca am comanda de 200 de lei si eu pun de 50 de lei din flyer c4, se ia in considerare la comanda, adica va fi 250 de lei sau numai 200? Deci se va indeplini pasul 2 sau nu?

Răspuns Câştigător
| BubuLina999 a răspuns:

Se vor lua in considerare si cei 50 de lei daca comanda din catalog si cea din flyer sunt din aceeasi campanie(ex: c4).

| JomelaMaya explică (pentru BubuLina999):

Da, din aceeasi campanie, nu vreau sa pun acum, de fapt inca nu am vazut flyer-ul nu apare numai luni, dar voiam sa stiu. Multumesc mult. Inca ceva : stii cumva daca este valabil asta : in C4 este oferta pentru consultanti cu 2 creme cu Ecolagen la 35 lei fiecare la o comanda minim de 200 de lei. Si aceeasi intrebare o am : daca am 200 de lei si pun cele doua creme vor fin 270 de lei si se va indeplini pasul 2? deci se va pune ca am peste 250 de lei?

| BubuLina999 a răspuns (pentru JomelaMaya):

Da, daca faci din c4 de 200 de lei plus inca cele doua creme in valoare de 70 de lei, se vor adauga la comanda. important este sa faci comanda de peste 250 sau de 250 de lei ca sa indeplinesti pasul, nu conteaza daca este din flyer sau catalog. important este sa fie din aceeasi campanie, si cel mai bine este sa fie in aceeasi comanda. daca nu stiai, comenzile se mai pot acumula. adica daca dai din c4, din catalog de 200 de lei, iti vine comanda si platesti factura, si apoi mai vrei sa dai din acelasi catalog de inca 50 sau 100 de lei pana expira catalogul, suma de la prima comanda din c4 si suma de la a doua comanda din c4, se vor acumula..si prin urmare indeplinesti pasul. eu asa stiu si asa mi s-a spus!

important este sa fie din acelasi catalog ca sa poti indeplini pasul.

succes si sper ca ti-am fost de ajutor!