| aaa10 a întrebat:

Am o întrebare voi băieții de de fotomodel va place și care credeți ca e mai frumos Diana vlasceanu Andreea ungur Alexandra urs sau Ruxandra bar?

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Mie imi place cantareata Antonia-una dintre cele mai dragute femei naturale din showbizz, nu e model dar pentru gustul meu ea e apropiata de ceea ce-mi place mie.
Cele mai placute fotomodele sa le zic asa imi par mie personal cele de la Victoria Secret's.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu am auzit in viata mea de fetele astea!
Or fi colegele tale de scoala?

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru aaa10):

Chiar nu ma intereseaza sa caut pe internet niste fete sau femei fara pic de importanta. De ce le-as cauta?

| sierra1 a răspuns:

"băieții de de fotomodel va place și care credeți ca e mai frumos"

fetele poate să vorbește pe tema asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De nici una dintre ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urate toate in special ruxandra