| aaa10 a întrebat:

Am o problema, voi o stiti pe Diana Vlasceanu de la Inpuff? Ea este fotomodel si arata foarte bine in rochiile alea.Sunt foarte indragostit de ea si nu stiu cum sa vorbesc cu ea sa o cunosc, cum vi se pare?

5 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Deci da este o femeie frumoasa.Acum daca neaparat vrei sa iei contact cu ea are pagina Facebook si trmite-i mesaj acolo.Dar daca vrei sa te dezindragostesti gindeste -te cum arata nefardata, fara zimbet si nervoasa rau pe tine ca ceva nu ai facut cum trebuie.Inchipuieste-ti isterica si care iti face viata o mizerie.Asta daca vrei sa nu mai tii la ea.Dar daca da atunci ia contact cu ea pe Facebook.

| TheWolfOficial1 a răspuns (pentru gemeni6226):

Deci zici ca daca tu vezi persoana de care esti indragostit/a fara machiaj si nefericita, nervoasa etc nu iti mai place de ea?

| gemeni6226 a răspuns (pentru TheWolfOficial1):

Eu sunt femeie, dar in mod sigur chiar daca mi-a placut foarte mult de cineva in momentul in care a devenit dur cu mine mi-a omorit toate sentimentele.M-am gandit ca si la barbati exista o limita a comportamentului feminin dupa care ei trag o linie si spun:pana aici a fost, ma uit de acum dupa alta.

| TheWolfOficial1 a răspuns (pentru gemeni6226):

Stiu, bine ca nu mai stai langa el, din moment ce ai scris la trecut. Ai gandit bine, dar ma refeream la faptul ca nu ar fi ceva practic, ar fi o proiectie a mintii si din ce ai zis asa reiesise in ochii mei. Nu am vrut sa para ca te atatc sau ceva happy

| gemeni6226 a răspuns (pentru TheWolfOficial1):

Multumesc e okhappy