| andreeutzaa a întrebat:

Am o mica problema.Am picioarele slabe sad. Pur si simplu nu le suport! de la talie in jos am mijlocul mic si picioarele slabe.As vrea sa stiu daca sunt exercitii pe care as putea sa le fac pentru a avea picioare mai groase...si coapsele si partea inferioara a piciorului.

3 răspunsuri:
| AngelaZero a răspuns:

Exercitii nu stiu, dar iti recomand ciorapi care sa mareasca optic, in culori opace, deschise

| Dolly_2615 a răspuns:

Baga in tinerolling on the floor daca faci miscare o sa slabesti mai mult...eu am inversul problemei tale. picioarele bine facute, soldurile mari si curu' putin bombat, multi zxic ca am un corp ft frumos doar ca acum m-am ingrasat si vreau sa-mi reiau formalaughing)

| deutza_3778 a răspuns:

Sincer mie chiar mi-ar placea sa am picioare subtiri pur si simplu nu stiu care e problema ta.