| Aly2 a întrebat:

Am o mica problema cu kilogramele in plus si sunt hotorata sa slabesc. As vrea sa pierd ( daca se poate ), aproximativ un kg pe saptamana. Care va fi cea mai buna solutie va primi fundita!

Răspuns Câştigător
| Galiutza a răspuns:

Eu tot la moment vreau sa slabesc...happy la mine mama e doctorita si ea ma sfatuit si o sati zic si tie,, bea multa apa, cu 5 mintute inainte de a minka'' maninka de 3 ori pe zi e de dorit dupa orice masa un fruct si maninka dar mai putin ca de obicei, si desigur niste exercitii nu ar strika.sa nu disperi daca nu vei slabi tare mult, incearca orice metoda, si sa nu crezi ca rezultatele vin de la sine.Bafta,pup:*

7 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Nu sunt indicate regimurile de slabire la pubertate si in adolescenta. Nu manca dulciuri, redu painea, grasimile si incearca sa faci exercitii fizice zilnic sau macar la doua zile. Special pentru burtica fa 20-30 de abdomene zilnic. Succes.

| CarmenR a răspuns:

Iata o sugestie pentru tine: http://www.karena.ro/......-perfecta! Mult succes!

| KaTtY a răspuns:

Mananca multe fructe si legume
si bea multa apa

| Adda_2453 a răspuns:

Așa am slăbit și eu aleargă acum că e vreme frumoasă o oră pe unde ști tu sau dacă nu vrei să alergi fă exercițiile pe care le faci la orele de educație fizică. plus genoflexiuni 35. abdonmene 25. flotări 5. și nu mânca pâinee albă așa mult sau deloc dacă poți roagă-ți părinții să îți ia pâine neagră integrală, nu mânca după ora 18 și poți mânca ciocolată pentru că nu îngrașă! o tabletă dar alte dulciuri îngrașăă! sper să îți fie de folos. pa. fundiță puppy dog eyes?

| Aly2 explică:

Va multumesc mult tuturor, sunt raspunsuri folositoare toate, dar am sa aleg doar unul castigator si la celelalte o sa va dau vot cu folositor. Multumesc tuturor!

| Aly2 explică:

Am sa pun in practica cate ceva de la fiecare! Multumesc!

Răspuns utilizator avertizat