| cocco a întrebat:

Am o pereche de adidasi albi de care m-am plictisit ca si asa sunt vechi si as vrea sa ii desenez. da nu stiu cum, as vrea sa iasa dragut si sa nu fie ff incarcati! ce idei aveti?

8 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Cu flutrasi colorati sau floricere mici
http://www.kicksaholic.com/......tude-1.jpg

| M.madallina a răspuns:

Pai, ai vazut coperta albumului life in cartoon motion al lui mica? ador acele modele.

| mihaibrasov a răspuns:

Deseaneaza si tu un elefant pe unul si un rinocer pe altul.

| OnlyGirl a răspuns:

Pai poti desena niste inimi negre si roz cu niste stelute tot negre si roz si sa scrii un mesaj cum ar fi numele tau sau o fraza faina...pe langa inimi si stelute poti adauga niste emoticons cum ar fi: tonguehappybig grinlaughing

| xNirvana a răspuns:

Paii chestii funny as zice eu big grin. Gen inimioare, note muzicale, stelute, un monstrulet :}, sau sa scrii o fraza interesanta care iti place.

| Albinuțăă a răspuns:

Daca ar fi sa imi fac eu asa as desena cap de mOrt... texte gen:emo, rOck,

| SaMoriTu a răspuns:

Pai...
Ar trebuii sa desenezi ceva ce te reprezinta... sa zicem inimioare
Sau ai putea sa scrii acele renumite texte funny, Gen:If you read this you are gay
Sau fa un model abstract
ca sa te inspiri cauta pe google abstract drawings big grin

sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste`ti imaginatia.inspirate de pe nethappy