| Sclipiciii a întrebat:

Tocmai mi-am cumparat o pereche de tenisi rosii, simpli. As vrea sa ii personalizez,dar nu stiu ce sa desenez thinking. Idei? A, da...e ok daca desenez cu marker'ul?

5 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Cumpara tinte/capse si pune-le pe ei.

| ClassyAsFuck a răspuns:

Stelute
Inimi
Smiley-uri
Scrisuri
Numele tau
Floricele

Nu...mai bine desezi cu o cariocă subtire permanenta

| CiocolataCalda a răspuns:

Markerul se poate extinde pe material... poti sa flosesti vopsea textila (gasesti la magazinele specializate in arta), aplicand.o cu o pensula subtire. Eu mi-am facut asa un hanorac ^^. Iar in legatura cu ce ai putea desena pe ei... Fa ceva ce te reprezinta.happy Succes!

| TobiRami a răspuns:

Fi creativa :poti desena de la stelute si inimioare pana la grafiti-uri in diferite culori.

| alleALLEaddaADDA a răspuns:

Daca este permanent nu are nimic (cel putin asa stiam eu. Si gandeste-te ce te reprezinta si deseneaza ceva semnificativ. :*