| 9 PM a întrebat:

Am o pereche de blugi gri foarte frumusei, pe care i-am bagat la spalat, iar surpriza a fost ca dupa ce i-am scos aveau ca un fel de cute pe ei, iar materialul in zona aceea parca este mai subtire. Nu sunt foarte multe, dar sunt vizibile;. Am incercat sa folosesc si fierul de calcat, dar degeaba. Aveti idee daca exista vreo solutie pentru asa ceva?
>Multumesc!:d<

1 răspuns:
| Deyutza1039 a răspuns:

Si ce daca sunt asa? Nu vezi ce moda e acum? Cu toate rupturile. Du-i la spalatorie poate ii repara si daca nu, data viitoare spala-i la mana cu apa calda la temperatura care arata pe eticheta! Succes! Fundita? Te roooooooooog!