| zasha a întrebat:

Am spalat o pereche de blugi gri deschis cu una albastri, din greseala, iar celor gri li s-a imprimat niste dungi albastre.
aveti idee cum scap de pete?
am incercat vanish pentru pete si nu merge.

Răspuns Câştigător
| adina67 a răspuns:

Foloseste sare sau alcool medicinal(spirt)

4 răspunsuri:
| dtgkjdht a răspuns:

nu te chinui sa speli blugii lasa-i asa sunt sigura ca sunt la moda si poti incleia pe ei pietricele stralucitoare va fi super sper ca te-am ajutat apropo da-mi o funda

| dtgkjdht a răspuns (pentru dtgkjdht):

Oi am crezut ca esti fata
nu lua in consideratie raspunsul meu

| gfhe a răspuns:

Unii incearca cu Fairy, detergentul de vase pentru pete, insa eu personal nu am incercat niciodata.(Pui detergent pe pete, apoi pui hainele in masina de spalat.) Sper ce ti-am fost de ajutor.