| OUCHmyHEART a întrebat:

Buna TPU se apropie ziua mea si nu stiu cum exact sa-mi fac ziua adica am unde dar as fi avut o idee familia mea detine o sala sportiva arata cam asa http://www.dancebeat.ro/galerie.php si dupa ce se termina petrecerea sa mai ramana niste invitati in special fete care sa ramana peste noapte ca o petrecere in pijamale am mai avut petreceri acolo avem saltele statie laptopuri friggider.net apa potabila iar pentru orice eventualitate avem cabinete la parter...ce ar trebui sa facem la petrecerea in pijamale?

Răspuns Câştigător
| AncaVG a răspuns:

Stiu si eu...un film de groaza,jucati jocuri gen adevar sau provocare,bataie cu perne,marturisiti secrete,faceti-va propriile outfit-uri, make-up-uri, imortalizati momentul, deci faceti multe poze. Oricum, ideile bune vin pe moment.Sunt sigura ca o sa va distrati de minune.