| Valentiinaa a întrebat:

Am o problema, am sanii mici si toate fetele de la meine din clasa ii au mai mari ce pot face? Funda

Răspuns Câştigător
| alwaysStyles a răspuns:

Sanii nu cresc deodata, ei cresc in timp, iar dimensiunea lor se va stabiliza pe la 17 ani.
Depinde foarte mult si de stadiul de dezvoltare al organismului tau.
Sfatul meu e sa astepti si sa nu iti faci grijihappy

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Problema ta se va rezolva in timp

| Adrianetc a răspuns:

Nu poti face nimic, ochii parul degetele tot le-ai mostenit genetic, sportul nu-ti mareste sanii, decat sa astepti, sa te maturizezi si poate atunci.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si va luati la intrecere cate are sanii mai mari? fiecare cu organismul lui, poate tu ai mai multa minte ca ele

| Valentiinaa explică (pentru suntserios):

Nu ne luam la intrecere, dar ma simt eu nasol cand vad ca eu nu am sanii

| CatalinaKaty a răspuns:

Daca tot ai o obsesie legata de marimea lor, poti purta sutiene cu mult burete.

| Valentiinaa explică (pentru CatalinaKaty):

NU am zis ca este o obsesie, si ca ii am mai mici