| LarisaLarisaLari a întrebat:

Am o problema cu tenul. Este gras si am foarte multe puncte de grasime in piele. Ce imi recomandati?

3 răspunsuri:
| MadaMadalici a răspuns:

Poti sa mergi la dermatolog sau la o cosmeticiana. Eu am fost la cosmeticiana pentru un tratament la fata si a avut efect. Ea iti va scoate punctele de grasime iti va curata fata.

| Mediocre a răspuns:

Mergi la dermatolog si iti da el o crema potrivita tenului tau.

| Luci32 a răspuns:

Asa e cum a spus ce-l de mai devreme dar punctele alea de grasime sunt cosuri.