| antoniacatalina a întrebat:

Am o problema destul de incomoda spun eu.stau mai tot timpul cocosata si chiar vreau sa stau dreapta.va rog spuneti-mi cum sa reusesc. dau cea mai mare funda.

Răspuns Câştigător
| ammerie a răspuns:

Zilnic, va trebuii sa iei o coada de matura sau un facalet, o pui in spatele tau si o ti lu mainile. adica rasucesti mainile deasupra cozii de matura(facalet), macar 30 de minute pe zi sa mergi asa prin casa cu ea.astfel asa cred ca ai putea sa reusesti, si eu am avut aceeasi problema.si crede-ma acum stau DREAPTA! sper ca ti-am fost de ajutor!

PWP:*

funda?puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| 10011993 a răspuns:

Incearca sa-ti impui sa stai dreapta o perioada... dupa cateva saptamani va deveni automatism:*

| Sოﺁℓε a răspuns:

Am o colega care statea asaa
mereu cand mergeam la ea mama ei imi spunea sa-i mai dau cate una sa stea dreapta laughing
si pana la urma s-a obisnuit si nu mai sta asa
poti sa te pui pe scaun in pozitie dreapta si sa-ti pui o perina...

| TraficantaDeFunde a răspuns:

Dap asta e si problema mea > Eu sunt cocosata de cand ma stiu eu zic sa te duci cat mai rpede poti la doctor mie mi-au dat un ham e ca un maiou si til pui pe spate si incerca sa te tina dreapta de cand il am ( de un an ) m-am mai corectat nu sunt asa de cocosata precum eram naspa e ca dupa un timp o sa ai bube pe piele din cauza hamului ca strange tare :( si eu trebuie sal port pana la 18 ani *mai am 4 ani * sau du-te la inot ajuta si asta sau nu stiu cum se numesc dar sunt in salile de sport nisthe prostii din lemn pe care ne putem urca ( http://www.scoala50.ro/imgs/sala-de-sport2.jpg ) cum au copii in spatele lor te prinzi cu mainile de el desigur sa fi cu spatele pe el si stai asa vreo 10 min Succes fa ceva pentru ca vei arata groaznic daca ramai asa :(

| bybysh a răspuns:

Si mie mi se intampla asta, dar incerc sa`mi controlez acest tik sa spun asa, desi imi este greu ca asa m`am obisnuit, dar gandeste-te cum va fi mai incolo daca continui sa stai asa.sau spune-i unui membru din familie cel putin cand stai acasa, si te vede ca stai asa sa-ti atraga atentia.winking

sper ca ti-am fost de ajutor :*