| JamilaGizeh a întrebat:

Am o problema jenanta :/ Am niste saboti cu talpa ortopedica, inalti, care au inceput sa scartaie cand merg cu ei. Pot sa le fac ceva sa nu mai scartaie in halul ala? ca nu pot sa ies cu ei asa afara ca ma aude toata strada rolling on the floor)

1 răspuns:
| anad a răspuns:

"Pentru a nu scartai talpile pantofilor trebuie unse o data pe saptamana cu ulei de in fierbinte". Am cautat pe net (eram curioasa daca exista vreun remediu) si am gasit aceasta recomandare. Eu n-am incercat!