| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema la cap. Suna aiurea, stiu laughing, dar pe frunte, chiar langa firele de par, mi-a aparut o buba sub piele. Adica nu stiu daca mi-a aparut sau daca era inainte, dar e mare, o simt, nu se misca, nu ma doare, dar daca o ating o simt ca este acolo. Ce poate fi?

3 răspunsuri:
| Anna0111 a răspuns:

Ori de la sampon, ori pe baza de stres. Mai bine consulta un medic inainte sa se agraveze.

| cat a răspuns:

Mergi la un medic dermatolog.

| BiuL a răspuns:

Cred ca e un cos sub piele. Daca nu trece in cateva saptamani du-te la dermatolog daca chiar te deranjeaza.