| Loola_4761 a întrebat:

Am o problema MAREE de tot laughing va rog frumos in special fetele care stiu ajutati-ma. Din greseala mi-am km smotocit o spranceana big grin nu tare asa... dar totusi se cunoaste bine inteles am noroc totusi ca am breton pe dreapta si nu se vede. In cat timp creste la loc ( apropo am si ulei de ricin. daca ma dau cu el in fiecare seara? ) Va rogg mult sad ajutati-ma FUNDAsad

Răspuns Câştigător
| simona223 a răspuns:

Pai pana iti cresc poti sa iti dai cu creion negru pe ele sa maschez.firele iti vor creste la normal in 2 luni

4 răspunsuri:
| ankadella a răspuns:

thinking mie imi cresc foarte, ffoarte repede :*. depinde de natura fiecarei persoane. contureazati-le cu un creion maroniu inchis sau negru pana va creste :*. succes

| AntiACTA a răspuns:

Si eu am avut problema asta. Si cu ulei de ricin s-a rezolvat, doar ca a durat ceva straight face

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Nu mai creste o sa ramai o MONOSPRANCEANA( love ballantines :X:X::XX)

| jdbsg a răspuns:

laughing Nu esti singura care mai face asta, am patit si eu oh go on creste la loc nu trebuie sa te dai cu ulei de ricin, totusi pana creste poti sa folosesti un creion sau un fard mat de sprancene ca sa umplii golu`!:* Bafta