| georgiianaGeo a întrebat:

Am o rochie neagra cu buline negre. ce accesorii ar trebui sa port si ce culoare?

8 răspunsuri:
| crisy_9816 a răspuns:

Pai daca se poate sa fie un lantisor cu margele de gen una rosie una neagra, sau poti asorta lantul cu rochita si pantofi cu bratara

| Andreeaa29 a răspuns:

Asa ceva http://images6.okr.ro/......00_700.jpg Arata bine putin mai lung si mai fain ar arata...Pantofi neaparat NEGRI...bafta:*!

| Carla12 a răspuns:

Ceva margele negru cu alb sau bratara tot in genu'...sau daca rochia e mai sport [nu eleganta] ceva esarfa alba de vara...Tu decizi! [Depinde si de stilul tau]batting eyelashes

| HasisS a răspuns:

Neagra cu buline negre...si cum iti dai seama ca are buline daca is tot negre?laughing

| georgiianaGeo explică:

Cu buline albe ascuze