| soul1 a întrebat:

Cu rochie neagra ce accesorii merg sau ce culoare la papuci sau unghii, parul?

3 răspunsuri:
| Lavinia218 a răspuns:

Incearca sa folosesti culori calde la daca rochia este neagra. spre exemplu negru -galben, negru - verde. Deasemenea negru - albastru este o combinatie placuta. insa dintre cele trei eu as merge pe prima, negru-galben. incearca totusi sa nu exagerezi cu accesoriile, prea multe denota prost gust.

| FadetoBlack a răspuns:

Accesori... ceva margele negre, unghii negre... si coafura cum iti sta mai binehappy

| Claudiasimona a răspuns:

In functie de ce model are rochia, o rochita neagra clasica merge sa o asortezi cu orice culoare, poate o culoare mai indrazneata, ca sa nu fii all black! foarte bine ar merge si o pereche de pantofi ivory!