| IepurashRocker a întrebat:

Am pãrul saten... cum as putea sã-l închid la culoare, mai spre brunet sau saten inchis, cu mãsti naturale pentru pãr?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu frunze de nuc, te speli cu ele pe cap.
Cauta "reteta " pe net.

2 răspunsuri:
| DeEAஐ a răspuns:

Nu cred ca exista vreo masca naturala care sa iti foloseasca la asa cevahappypoti folosi sampon din comert sub forma de pliculet(punguta mov, nu imi amintesc marca)le gasesti oriunde.Acestea in functie de culoarea pe care o alegi te pot ajuta sa ai un saten sau un brunet fara sa iti vopsesti parul!happy

| belze9but a răspuns:

Casting loreal, este foarte bun si nu contine amoniac, ii da parului stralucire si nu il arde, incearca