| Trandafiiiiiiiiiiiraș a întrebat:

Am parul aproape pana la umeri si nu mai stiu cum sa-l prind la scoala.Niste idei rapide si usoare?

P.S:Vesnic il prind intr-o parte sau in varful capului.

9 răspunsuri:
| ellasweetlollipop a răspuns:

Da cautare pe Youtube cu numele de "Bebexo" si vei gasi multe idei dragute! Sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În solzi de peşte(e o expresie)! Sau dacă nu îţi place aşa poţi să-l prinzi in două codiţi ori jos ori sus! În codiţi împletite! etc etc etc

| qpMusique a răspuns:

Pai fa-ti 2 codite(impletite) sus sau jos, spic, o codita impletita, prindel in clama la spate... Uite-te pe internet ..Bafta kiss

| Xoxobya a răspuns:

Intr-o parte