| claudiu12_9253 a întrebat:

Am parul degradat si am folosit diferite sampoane pentru par degradat.Tot nu si-a revenit.Trebuie sa ma spal odata la 2-3 zile altfel se ingrasa. Ce solutii aveti pentru mine? Dau funda pentru cel mai bun raspuns.laughing)

Răspuns Câştigător
| mihaela31 a răspuns:

Eu folosesc samponul de la Elseve, cel portocaliu(ma rfr la ambalaj), il folosesc de 5 ani de zile,se numeste Elseve anti-rupere sampon reparator pentru par degradat agresat sau casant, este cu ciment-ceramide, este foarte bun.

1 răspuns:
| DeUtZaTa a răspuns:

Un sampon de la VICHY!