| alllinutza a întrebat:

Voi ce solutii aveti pentru parul gras? il spal foarte foarte des, si a devenit enervant.inainte il spalam odata la 5 zile, acum il spal o zi da, o zi nu, si totusi parca cere sa-l spal in fiecare zi...

4 răspunsuri:
| dEutSa_8892 a răspuns:

Spalate cu Wash&Gowinking asa aveam si eu parul` inaintewinking se ingrasa repede... iar acum il am plin de volum si se ingrasa fff greu

| MADALINAAAA a răspuns:

Si eu km la fel.il spal odata la 2 zile.cu cat il speli mai des cu atat se va ingrasa mai repede...eu acum folosesc o masca regeneratoare pentru par gras...nu da rezultate miraculoase, dar totusi, il spal odata la 3 zilehappy
caita in farmacii...baftawinking

| ellai a răspuns:

Lamaie si aloe vera - ai nevoie de 1/2 lingurita de aloe vera gel si 1 lingura de zeama de lamaie. Amesteca aceste ingrediente si adauga putin din samponul tau. Spala-te in mod normal pe par cu acesta compozitie, insa nu uita: lasa cateva minute sa actioneze si apoi indeparteaza cu apa.

Frunze de menta - Pune 1 1/2 pahare cu apa intr-un recipient. Adauga un pumn de frunze de menta si lasa-le la fiert pentru 20 de minute. Amesteca solutia si toarn-o peste samponul tau (300 ml).

sper ca astea sa iti fie de foloswinking

| mirajevents a răspuns:

Spala-l odata la 4 zile.Cu cat il speli mai des cu atat se ingrasa mai repede. Dupa vreo 2 saptamani o sa isi revina