| Denisa a întrebat:

Am parul des si cu bucle. Vreau sa renunt la placa, de fapt nu am folosit-o de cand s-a terminat scoala, iar acum ca mai sunt numai 2 saptamani pana la scoala, nu vreau sa incep iar cu placa. Stiti ceva sampon/balsam/masca de par care sa imi faca parul si mai buclat?

Răspuns Câştigător
| DeadAndHate a răspuns:

Eu iti recomand sa folosesti somponul si masca de la Herbal Essences.Este foarte bun daca vrei sa ai parul mai cu bucle.Eu il folosesc de 2 luni si deja am parul undulat. Sper ca raspunsul meu sa te ajute.

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Foloseste sampon si balsam de la Shauma din ala mov care iti face parul drept dar foloseste-le de pe acum ca sa ai parul drept cand incepe scoala

| PeeWeeVi a răspuns:

E ceva super de la fructis dar e doar in Italia, si eu am si mai am si de la nivea si de la sunsilk si sunt profesionale dar din pacate la noi in Romania nu se gasestesad
pare rausad
paaaa!