| BillK1 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati deci : am parul subtire, se murdareste foarte repede de exemplu daca il spal luni pe miercuri arata de parca nu l-am spalat de o saptamana si in plus imi cade foarte usor ...cateodata chiar mi-e frica sa-l piaptan...
Ce credeti ca ar trebui sa folosesc?

Va rog ff frumos sa ma ajutati! Multumesc mult de tot! kiss kiss kiss

1 răspuns:
| andree_6989 a răspuns:

Pai este normal sa ti cada 100 de fire pe zi! dar vezi ca este la farmacie un sampon pentru caderea parului, nu mai stiu exact cum se numeste dar intreaba de el si sigur iti va da cevawinking