| mandorla a întrebat:

Am parul foarte uscat, de la vopsit mai ales... stiti vreo masca eficienta?

7 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Incearca o masca hidratanta si hranitoare cu extract de masline.Este una foarte buna la Avon-Planet Spa.

mlm
| mlm a răspuns:

Incearca sa folosesti o masca cu albus de ou cu 7 linguri de iaurt, aplica masca si las-o sa actioneze 30 min, apoi clateste bine, sau foloseste balsamul sau masca de la Loreal.

| Vyio a răspuns:

In gama Kallos gasesti masca cu lapte, pentru par uscat si deteriorat. Pe langa mirosul absolut delicios, parul tau va straluci. O poti folosi o data sau de doua ori pe saptamana.

| dicarmencitta1957 a răspuns:

Ca sa numai ai parul uscat, de fiecare data cand te vopsesti pui si un galbenus de ou in vopsea si nu o sa mai ai probleme cu parul.Atunci cand pui oul sa nu te sperii ca se umfla(creste) vopseaua. Parul tau o sa luceasca si nici nu o sa-ti mai cada.Succes.

| me_6767 a răspuns:

Incearca ceva de le avon sau cauta pe google retete naturite pentru par uscat.

| claudya a răspuns:

Incearca cu produse profesionale de la wella sau un tratament din magazinele naturiste...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uleiul de masline este foarte eficient il aplici pe par seara iti acoperi capul cu ceva pentru a nu pata perina, iar dimineata speli parul, aplici si un balsam dupa. aplici 1-2ori pe saptamanahappy