| minamonick a întrebat:

Am parul lung si cret... Si am probleme mereu cu el din cauza ca varfurile se creapa foarte repede. Am folosit sampoane si balsame speciale de la Elseve si Nivea dar nici o schimbare. Parul imi este tuns odata la 2 luni si ceva. Daca stie careva un sampon/balsam care mi-ar folosi, va rog spuneti!

Răspuns Câştigător
| ByankaPityka a răspuns:

Eu ti-as recomanda un sampon de la Krauter, eu am parul lung si ondulat, nu ret, dar am avut exact aceeasi problema! NU stiu pana unde ai tu parul, dar mie imi trece peste genunghi.

| minamonick explică (pentru ByankaPityka):

N-am mai vazut pe cineva cu parul asa lung... imi trimiti o poza cu tine?big grinhappy stiu ca cer un lucru ciudat dar sper ca ma intelegibig grin, ID meu e la fel ca numele de TPU

1 răspuns: