| Maariaa a întrebat:

Am parul negru (nu foarte inchis) si as vrea sa ma vopsesc rosu inchis. Stie cineva daca se va prinde?:d Fundaa:*

Răspuns Câştigător
| misuletss a răspuns:

Daca vrei rosu inchis o sa iasa o noanta dar nu foarte inchisa adica va vi cam ca si culoarea pe care o ai acum doar ca va avea noante de rosu prin el cred ca o sa iasa destul de frumos succes fundita?
cred ca va iesi cam asa http://bravonet.ro/blog/rihanna-si-parul-rosu/2011/01/15/?cp=3

5 răspunsuri:
| Lulu44 a răspuns:

Da,se va prinde daca vopseaua are si oxidant printre ingrediente, care sa iti decoloreze un pic parul happy.

| DianaScorpio a răspuns:

Roscatul se prinde cu atat mai bine cu cat culoarea parului este mai deschisa.

| WhatMeanLove a răspuns:

Ma-i bine si ma-i usor sa iti bagi doar vreo doua suvite rosu inchis fiindca merge mai bine si im plus nu prea afecteaza parul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da va prinde.
Poti incerca mai bine cu un nuantator roz. Culoarea persista mai mult din cate am observat la colega mea.

| anamarya23 a răspuns:

Trebuie sa te decolorezi mai intaiwinking