| Denisa a întrebat:

Am parul ondulat. Vreau sa ma vopsesc blond auriu, la salon. Credeti ca, daca ma vopsesc o sa imi afecteze buclele si nu o sa mai imi stea parul >ondulat? Si inca o intrebare: o sa imi stea bine cu blondul acela auriu daca am tenul bronzat si ochii verzi verzi?

Răspuns Câştigător
| apaplata_7449 a răspuns:

Buclele o sa le ai tot la fel nu afecteaza parul chiar atat de tarebig grin dar nu stiu ce sa spun daca o sa-ti stea bine sau nu.intreadevar blondul poate sa arete bine si pe un ten mai creol sau bronzat dar pana la urma cat de rau poate se arete?