| denysa1993 a întrebat:

Am parul saten dar m-am vopsit blonda iar acum vreau iar sa revin la culoarea paraului meu sau ceva apropiat astfel incat sa nu mai ma vopsesc niciodata ...as vrea un saten sau ciocolatiu ceva

1 răspuns:
| Kasia a răspuns:

Gaseste o nuanta de vopsea ca a parului tau, vopseste-te cu ea apoi lasa-ti parul sa creasca fara sa te mai vopsesti(radacinile oricum nu se vor vedea pentru ca vei fi vopsita cu o nuanta ca a parului tau). usor, usor se va duce vopseaua si vei ramane cu parul tau natural.