| 1112 a întrebat:

momentan sunt vopsita roscat mai inchis. si parul meu naturat e saten. si ma vopsesc o data la luna, dar cand ma vopsesc, culoare de la radacina parului e mai deschisa decat parul care e vopsit si se vede urat. am auzit ca inainte sa ma vopsesc sa-mi dau intai la radacini si sa las un sfert de ora, sa ma spal, si dupa sa ma vopsesc tot. e bine? sau dati.mi un sfat sa fie culoarea uniforma.
va rog. multumesc :*. [ funda ]

1 răspuns:
| Puffulets a răspuns:

Da e bine si asa cum zici tuwinking. Alta solutie nu stiuthinking