| r2d2 a întrebat:

Am parul saten deshid spre blond si as vrea sa ma decolorez la varfuri. Mi-am facut programare la un salon (destul de scump pentru ca nu vreau sa imi stric (foarte mult) parul sanatos), dupa ce coafeza mi-a spus ca cel mai bine ar fi un decapaj. Ok, bun, dar acasa am inceput sa fac cercetari despre decapaj si decolorare si peste tot scrie ca "decapajul se foloseste pe parul vopsit/deschiderea culorii parului vopsit". Eu nu m-am vopsit niciodata si am inceput sa am dubii... daca imi ia banii degeaba si nu mi deshide parul? As vrea cateva pareri de la persoane care au folosit metoda aceasta pe par natural sau daca se poate sa ma lamureasca cineva: imi va deshide parul natural nevopsit decaparea? Multumesc!

1 răspuns:
| Stanescu_Daniela_1970 a răspuns:

Eu mi-am deschis parul o data si era nevopsit.Dar oricum s-a deschis.Deci cred ca va merge.
Succes :*