| NesquikDuoSpecial a întrebat:

Am parul saten, gras, mediu spre lung. Cum fac sa nu mai arate electrizat? Folosesc balsam Joico dupa samponare de fiecare data, folosesc masca de par de 2 ori/saptamana si nu m-am atins vreodata de placa/ondulator. Folosesc din cand in cand si morrocan oil tratment, dar mi se ingrasa cam rapid. Cum sa nu mai fie electrizat si imbacsit? Ms_*

1 răspuns:
| Dollicious a răspuns:

Pai ca sa nu mai fie imbacsit sau gras trebuie sa ai grija cum aplici masca, numai de la jumatate in jos.Cat despre electrizare, am si eu aceeasi problema.Incearca sa folosesti un sampon pentru stralucire si par suplu, mie mi-au priit cele de la Garnier Ultra Doux si Pantene.Si incearca sa folosesti un piaptan cu dintii rari. Sper ca te-am ajutat :*