| boGdaNdeeJay a întrebat:

as vrea ca noul meu look sa arate asa http://imageshack.us/photo/my-images/812/3tunsori2010mar cterenzi.jpg/ >- ce ar trebui sa fac sa imi lasa sa creasca parul si dupa sa mi-l fac cu placa sau cum.va rog help me.mersi anticipat!

1 răspuns:
| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a răspuns:

Eu zic sa te duci la un stilist si te va ajuta si iti va da un tratament profesional pentru cresterea parului, si el te va ajuta si cu tunsoarea deoarece u orcine poate face o tunsoare asa ca aluia din poza...happy