| anonim_4396 a întrebat:

Buna:* as dori acum cat mai este vacanta pana incepe scoala sa-mi fac o schimbare de look, in sensul ca as vrea sa ma vopsesc.Eu as vrea sa ma fac roscata insa nu stiu daca mi-ar sta bine.Am parul saten, ochi caprui-verzi si sunt destul de alba la fata:)).Voi ce ziceti/:)?
Am pus 2 poze cu mine ca sa va dati cu parerea mai bine.

http://img411.imageshack.us/img411/9329/1203231553001.jp g

http://img838.imageshack.us/img838/8933/p1000065j.jpg

6 răspunsuri:
| DenysaLove a răspuns:

Ma gandeam la un roscat aramiuhappy

| wolder a răspuns:

Da, ti-ar sta extrem de bine cu roscatul aramiu pe care ti-l doresti!
Ar fi o schimbare de look excelenta succesbig grin sa imi spui daca iti place dupa ce te vopsesti si sa-mi trimiti o poza sa te vadbig grin papa

| vanessa12345 a răspuns:

Chiar daca nu sunt adolescenta mi se spune ca am un Look grozav.Cred ca ti-ar sta mai bine cu un blond putin intens si suvite negre. Spun asta pentru ca am vazut un film cu o fata cu parul roscat si era si ea mai alba la fata dar nu ii statea prea bine! Si mai ales verde-maroniu nu prea merge cu rosu. Bafta, si sa-ti alegi culoarea potrivita!

| naty696 a răspuns:

Mda...poate ca ti-ar sta bine doar ca aramiul nu mai este la moda. De ce nu incerci sa te vopsesti tot un fel de saten dar cu niste nuante de blond, auriu? Cred ca ti-ar sta foarte bine smug
Ai putea sa mergi la un coafor si acolo iti va da niste idei si cine te vopseste.

| DenysaLove a răspuns (pentru naty696):

Nu vreau ceva ce este la modalaughing nu ma pasioneaza pe mine moda, vreau doar ceva cu care sa-mi stea binetongue

| naty696 a răspuns (pentru DenysaLove):

Ok, da ti-am spus cere parerea si unui stilist poate iti da niste idei :d