| bluelikenever a întrebat:

Am pete pe fata de la cosuri.cum sa scap de ele?
mersi.
funda

5 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Consulta un derma...
*-*

| mariukka a răspuns:

Eu am un produs de la avon exfoliant si ajuta ft mult deja in 3 zile au inceput sa-mi treaca

| ema_2625 a răspuns:

Petele dispar daca te speli pe fata, apoi aplici o crema de la farmacie de la plafar de musetel, galbenele, cicatrizanta si stai cu ea cateva ore bune.

| Ucaa a răspuns:

Prin tratamente cosmetice. Intreaba un dermatolog, el stie ce-ti trebuie si ce se potriveste pielii tale si tipului tenului tau happy Nu incerca produse care nu sunt indicate de cineva autorizat pentru asa ceva, iti poti face mai rau sad Sper sa-ti foloseasca raspunsul :* Bafta :*

| Codinz a răspuns:

Betadina functioneaza foarte rapid si eficient, dar nu-ti poti da cu ea decat seara, caci lasa urme.