| anonim_4396 a întrebat:

Ce tarate trebuie sa folosesc pentru cosuri? Si cum sa le folosesc?(Vreau sa scap de cosuri.Cum?)

Răspuns Câştigător
| BlueBaby a răspuns:

Cumperi tarate macinate. Pui cam o lingura intr-o cana si pui peste putin ulei de masline. Apoi iei cu mana cate putin din acel ameste si te freci usor pe fata (in zonele unde ai cosuri). Apoi te speli cu un sapun care iti prieste si VOILAhappy Eu fac asta odata pe saptamanasi am rezultate foarte bune. Succes:*

2 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Si eu aveam cosuri la 17-18 ani si cu timpul mi au trecut, nu am folosit nimic. asteapta sa te maturizezi si cu timpul va trece

| TheToxicNightmare a răspuns:

Foloseste Zineryt, e foarte bun. Ti-l recomand. Uite aici.

http://amelie.ro/beauty_queen/zineryt-si-scapi-de-acnee