| Andromiresei_Patricia_1999 a întrebat:

Cum sa scap de acnee? Sunt baiat, am 16 ani si de un an imi tot ies o groază de coșuri.Cum sa scap de ele? Mentionez ca am facut cam toate tratamentele si nu au avut niciun efect. Dau funda!))

1 răspuns:
| HeartKiller20 a răspuns:

Eu la 14 ani aratam ca draculaughing mie mi-a trecut pana la varsta de 16 ani de la sine. desii foloseam creme si multe alte chestii nu functionau. Dar dacă chiar vrei sa iti treaca du-te la in dermatolog ceva