| Crs a întrebat:

AM picioarele putin strambe de la pulpe de acolo :-s cum as putea sa le indrept? daca ma apuc de sala, fitness exista sanse sa se indrepte. nu se vede foarte tare ca nu-s drepte drepte picioarele, dar pe mine ma deranjeaza.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema asta o am si eu...si uneori ma simt jenata. dar pana la urma.nu este vina noastra ca ne nastem asa.

6 răspunsuri:
| Crs explică:

Nu am cum sa ma ingras, ca altfel as fi plinutza. am 1. 61 si 52 de kg... si as vrea putin sa slabesc...si sunt si musculoasa asa la pulpe ca am facut handball... si din cauza asta se cunoaste asa la picioare.crying

| MissCamelia a răspuns:

Mi-e greu sa cred ca sunt strambe, probabil ca esti ceva mai slabuta si de-aia ai impresia asta.mergi la sala sa faci niste masa musculara, pentru mai multe informatii despre cosmetice si frumusete, intra pe blogul meu, gasesti adresa la profilul meu de pe TPU. xoxo

cami
| cami a răspuns:

Fiecare cu ce n-are... Nu te plange, eu cand eram mai mica [ toate prietenele mele sunt putin crecanate] imi doream sa fiu ca ele. Mergeam stramb, imi tineam picioarele departate, orice doar sa fiu si eu un pic. crecanata. Eram cam şuşu, da' asta eram. Daca te ingrasi putin, pun pariu ca n-o sa se mai cunoasca.

| miroonah a răspuns:

Cu protezehee hee se pun la cabinetele de operatii estetice.prin operatie...big grin

| oz a răspuns:

Nu cred ca poti face ceva cu sala...chestia cred ca vine de la os...