| anonim_4396 a întrebat:

Am picioarele strambe...crying( cum le indrept?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Nu mai calarii si tu asa de des

| SefaTa97 a răspuns:

Nu mai mergehappy.
Stai linistita. Cine te place, te place si cu picioarele strambe. Plus ca nu esti singura din lume.
Te poti ingrasa putin, si nu vei mai avea parantezele asa de marihappy

| qMoonShine a răspuns:

Iti faci o operatie de miliarde de dolari, asta nu se poate face asa ca buna-ziua!

| ForFun a răspuns:

Poti sa mergi la doctor si sa vezi ce e de facut.De obicei laa problemele ca le ai tu se opereaza.Multa sanatate te pup:*

| MIChan a răspuns:

Iti poti pune proteze.