| Simona0z a întrebat:

Hey! Cum pot scapa de parantezele de la picioare? Sunt slabuta si probabil e si din cauza soldurilor, dar sunt ingrijorata ca arata picioarele urate si strambe, si vreau picioare mai drepte. Exista anumite exercitii prin care as putea lucra muschii din interiorul coapselor?
Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| Moon009 a răspuns:

Cred ca ai picioarele in x (adica ceva de genul ca genunchii formeaza un x ). In fine. Din ce am citit ai nevoie de mult sport. Nu exista exercitii specifice. Din ce am inteles alergatul te poate ajuta. Dar trebuie sa fii constanta ( adica sa alergi azi, apoi iei o pauza de vreo 2-3 saptamani si apoi sa te apuci din nou). Sau s-ar putea sa fii asa din cauza ca esti slaba. Oasele tale sunt mai proeminente si banuiesc ca dau senzatia unor diformitati.

| Simona0z explică (pentru Moon009):

Exact, am genunchii spre inauntru si oasele proeminente, multumesc de sfat happy

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu au treaba soldurile cu paranteza dintre picioare, aia este din cauza ca etsi foarte slaba. Imediat cum mai pui ceva kilograme pe tine, se va astupa si paranteza.