| SerbovAndrei a întrebat:

Am puncte negre pe nas, am cautat pe net si eficient am gasit pasta de dinti. Functioneaza cu pasta de dinti?

Răspuns Câştigător
| Alle236 a răspuns:

Si eu am auzit dar poti sa iti faci un fel de crema din zatul de cafea si sapun lichid

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Există în supermarket-uri plasturi pentru puncte negre care se pun pe nas.

| Bruno92 a răspuns:

Da, sau te poti duce la un salon.

| Carinaaaaaaaaa a răspuns:

Nu face așa ceva! Mi-am pus pe nas mai demult si rămăsesem efectiv fără aer, plus ca mai rău mi-am iritat nasul. Recomand acea mască cu cărbune activ, reușești să extragi din punctele negre

| Yeyey a răspuns:

Nu încerca metoda asta.mai bine du-te la dermatolog te rog du-te

| Nuuuuuj a răspuns:

Te rog sa nu încerci asa ceva! Am făcut greșeala asta si îmi ardea fața.