| anonim_4396 a întrebat:

Am ramas fara acetona in casa si vreau neaparat sa-mi sterg unghiile de oja. Pot sa folosesc altceva sau trebuie sa cobor pana la un magazin? sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Folosește o soluție de curățare a ojei fără acetonă. Previ exfolierea și ruperea unghiilor.
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| mami a răspuns:

Diluant pentru vopsea pe baza de ulei

| Bogdana a răspuns:

Eu foloseam spray de picioare de la avon, cand nu aveam acetona si mergea perfect.

| alma a răspuns:

Coboara si cumpara acetona.

| beautykillls a răspuns:

Te mai dai cu un rand de oja, lasi cateva secunde si stergi repede... pentru ca oja are acetona in compositie. dar sa nu lasi sa se usuce... eu procedam asa tot timpul ca imi era lene sa ma duc sa cumpar acetona cand ramaneam in pana