| griindungiverzi a întrebat:

Am si eu nevoie de un sfat. Ce as putea sa folosesc ca sa`mi sterg unghiile de oja; ceva inlocuitor la acetona obisnuita pentru ca de fiecare data cand imi sterg oja mi se exfoliaza si mi se albesc unghiile. Va rog un sfat ceva si pentru mine?

Răspuns Câştigător
| addr22 a răspuns:

Buna! Pai si mie mi se intampla la fel si folosesc un dizolvant pentru unghii care nu contine asa multa acetona si nu mi se mai albesc.se gaseste la orice magazin si pe sticluta nu scrie acetona, scrie dizolvant. Sper ca te-am ajutat:*

| griindungiverzi explică (pentru addr22):

Pai sper sa fie bun! Multumesc :*

1 răspuns: