| Briosaaa a întrebat:

Prietena mea are 10 ani.Si are sanii mari de 12 >ani:. Este ceva de rau sau de bine? Ce haine poate purta ca sa nu i iasa in evidenta bustul?

Răspuns Câştigător
| LadyRoxy a răspuns:

Exact. Multee fete ar vrea sa aiba bustul mare. Nu vad de ce se fereste. In general hainele largi si sutienul fara push-up. Dar eu daca a-si fi in locul ei a-si fi mandra. E ceva lasat de Dumnezeu. Trebuie sa ne mandrim cu ce avem. Daca cineva se ia de ea vorba lu ""Puffa""o face din invidie. E CEVA FOARTE NORMAL.

6 răspunsuri:
| ButterflyWings a răspuns:

Nu exista un standard in privinta asta. Bluzele mai lejere n-o sa-i puna in evidenta sanii ...sa aleaga un anumit tip de sutiene care sa nu-i mareasca artificial dimensiunea bustului

| ✿puffa✿ a răspuns:

Trebuie sa poarte haine largi.si sa nu poarte push uplaughing
Dar nu vad dk ar fi ceva rau in asta? Ce daca e mai dezvoltata? Totu e sa ii aibe frumosi nu conteaza de cand ii arelaughing. Dar sunt oameni care fac misto de ea, din invidiewinking

| Cristary a răspuns:

Uite-o ma. Eu am 14 ani, si le am ca la 12, si ea se plange? laughing
Altele* Si-ar dori sa le aiba smug

Asa ca mine laughing

| 80Cris a răspuns:

E super ok. Nu e nimic in neregula cu ea. Sa se bucure de ce are si de purtat, nu zic haine largi ci doar haine, bluze care sa nu i se muleze pe sani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haine largi