| albinutavesela a întrebat:

Am 15 ani, cred ca sanii mei sunt in crestere problema mea este ca sunt (sanii) sunt tari si la atingere sunt durerosi chiar daca sunt foarte mici (nu port sutien, nu am inca sanii asa de mari :d) oare care sa fie cauza durerilor si a sanilor tari.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tocmai din cauza ca sunt in crestere te dor si sunt tari. happy
In plus, acesta este si o avertizare premenstruala. Deci, daca nu ti-a venit deloc menstruatia, fii pregatita!happy

| albinutavesela explică (pentru anonim_4396):

Multumesc menstruatia mi-a venit happy