| Gabriela2 a întrebat:

Am auzit destul de multe fete multumite de rimelul Supershock sau Supershock max de la Avon, insa as vrea sa stiu daca acesta ofera volum si este un negru intensthinking Inca nu m-am hotarat intre supershock max si Wonder Lash Mascara de la Oriflame(cel mov)big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SuperShok este mai bun, de la Avon si costa 16 lei.Are volum de 12 ori mai mult si ai doua culori:Black si Brown/Black si a fost testat pe gene false.Este No 1.
www.avoncosmetics.ro
Dar daca vrei oriflame, poti sa te uiti in catalogul online de pe oriflame.ro.

3 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Cele de la Oriflame sunt mai bune, daca vrei produse poti lua de la mine sunt reprezentant. E-mail ln_anamaria@yahoo.com

| christina94 a răspuns:

SuperShock este cel mai bun
:*

| MaryMarya14 a răspuns:

Eu am si din ala si din ala dar mai multumita sunt de Supershock max decat celelalte. Are un alt efgect fata de celelalte.Incearca si thu :X o sa vezi ca este foarte bun :*